GPS-моніторинг

  Виконавчий директор Верещага Олексій Леонідович спільно з GreenNet запустили лінійку «GPS-моніторинг» та обліку для агробізнесу.

   

  У сільському господарстві, як ні в одній іншій галузі, існує безліч невиробничих витрат і ризиків. Особливо багато витрат і махінацій виникає при експлуатації сільськогосподарської техніки. Її нецільове використання, простий під час польових робіт і банальна крадіжка палива — далеко не повний перелік проблем. Для кожного підприємця непередбачені витрати це удар по власній кишені і з цього було вирішено ввести GPS-моніторинг нашої техніки.

   

  На даному етапі проект проходить Доопрацювання сайту і тестування, ведеться створення системи прив’язки шляхових листів і GPS-показників. Вся техніка ТОВ «СПП ЛАНА» знаходиться під моніторингом, починаючи від комбайнів і закінчуючи скутерами (парк нашої техніки налічує понад 60 одиниць).

   

  — Для чого потрібен GPS-моніторинг?

  — GPS-моніторинг використовують для отримання інформації про розташування техніки, господарські показники, що впливають на структуру витрат. Наприклад, реальний пробіг, споживання палива, використання моторесурсу, якість виконання технологічних операцій і т. д.

   

  Результати GPS-моніторингу враховують бухгалтери, щоб таким чином підтвердити дані, які завжди надходили в паперовому вигляді-маршрутні завдання, завдання механізаторам і т. д.

   

  Дані контролю дозволяють не тільки запобігати зловживанням, але і служать для оптимізації витрат, збільшення рентабельності і в цілому для прийняття правильних управлінських і агротехнічних рішень.

   

  — Ви хочете зрозуміти, чому на конкретному полі низька врожайність?

  — Піднімаємо дані обліку і бачимо, що півроку тому тут зорали не з тією швидкістю або глибиною.

  А інакше ми будемо продовжувати мислити категоріями» вродило « — »не вродило».

   

  З наступного року, проект буде доступний всім підприємствам.

  Ми завжди раді бачити вас в числі наших друзів в Instagram і Facebook де ми активно показуємо нашу соціальну життя, розповідаємо за майбутні проекти, нашу продукцію і в цілому за життя в селі Плодородне.

  А також звертайтеся за телефонами які вказані в шапці сайту.