«СПП ЛАНА» — Амбасадор принципів Розумної агрономїі

  Міністерство аграрної політики та продовольства України та ALFA Smart Agro нагородили «СПП ЛАНА» і Верещагіна Олексія Леонідовича як виробника іноваційних засобів захисту рослин.  Це підтримує впровадження новітніх технологій в рослинництві, для відзначення сучастних аграріїв, які крокують в ногу з технологічним розвитком, запровадили відзнаку «Амбасадор принципів Розумної агрономїі»!

  -Ми щиро захоплюємося україньскими агровиробниками, які застосовують інноваційні рішення в управлінні й виробництві.  Наші цінності — це науковий підхід, технологічність, раціональність та ефективність.

  Отже, 17 червня, на передодні Дня Фермера в Україні, в м.Черкаси на головній сцені Agroshow Ukreine пройшло нагородження іноваційних підприемств!

  «СПП ЛАНА» — це компанія яка доводить протягом 28 років що технологіі та іноваціі це великий крок у майбутьне агробізнеса. Технічний директор  Верещага Олексій Леонідович був нагороджений від Міністерства аграрної політики України та ALFA Smart Agro почесним сертифікатом. Це людина яка відповідає за інноваційну частину виробництва та вирощування основних культур,введення інноваційних технологій у виробництво, контроль якості закуповуваних саджанців яблуні.

   

  — У Олексія є дуже гарна якість, він як людина яка не може залишити без уваги навіть найменшу частку і з цього, за що б він не брався все доходить до ідеальної якості.

  кажуть співробітники «СПП ЛАНА».

   

  По закінченню церемонії нагородження гостей чекала розважальна програма, для гостей заходу.

  Ми вітаємо Олексія Леонідовича і дуже пишаємося, що наш керівник не тільки думає як «вижимати» з землі максимум, а розробляє інноваційні проекти для збереження і продородія земельних ділянок. Один із загально українських проектів — створення програми GPS-моніторингу транспорту яка була запущена на власному транспорті та надана для допомоги партнерам.

   

  Ми завжди раді бачити вас в числі наших друзів в Instagram і Facebook де ми активно показуємо нашу соціальну життя, розповідаємо за майбутні проекти, нашу продукцію і в цілому за життя в селі Плодородне.

  А також звертайтеся за телефонами які вказані в шапці сайту.